Процедури в косметичній дерматології: лазери, світлотерапія та енергетичні пристрої: 5-е видання • Елізабет Л. Танзі, Джеффрі С. Довер, Лі К. Спрінг • 2000 грн

Автор: Елізабет Л. Танзі, Джеффрі С. Довер, Лі К. Спрінг
Рік видання: 2024
Вартість: 2000 грн

Оплатити

Анотація:
Посібник «Процедури в косметичній дерматології: лазери, світлотерапія та енергетичні пристрої», 5-е видання, пропонує покроковий практичний підхід до цієї складної галузі дерматології. Він дає змогу засвоїти сучасні методики косметології, які дають чудові результати й виправдовують очікування пацієнтів.
Посібник за редакцією досвідчених клініцистів доктора Елізабет Л. Танзі, доктора Джеффрі С. Довера й доктора Лі К. Спрінг містить огляд основних наукових принципів застосування лазера та світлотерапії в дерматології, а також новітніх методів лікування. Матеріал добре проілюстрований і є науково обґрунтованим.
• Книга містить сучасні рекомендації авторитетних фахівців щодо популярних процедур, зокрема лазерної епіляції, видалення татуювань, лікування уражень судин, порушень пігментації, неабляційного фракційного лазерного омолодження, абляційного лазерного шліфування, підтяжки тканин і контурної пластики.
• У посібнику п’ять нових розділів: «Лікування шкіри за допомогою джерел інтенсивного імпульсного світла», «Радіочастотний мікронідлінг», «Фотодинамічна терапія», «Тонізування м’язів та контурна пластика», «Лікування акне за допомогою джерел світла та енергетичних пристроїв».
• Висвітлюються особливості лікування етнічної шкіри, а також ускладнення і юридичні аспекти використання лазера, джерел світла та інших енергетичних пристроїв для лікування захворювань шкіри.
• Книга містить поради з виконання процедур, покрокові вказівки щодо правильних методик, практичні приклади, а також опис підводних каменів.
Книга призначена для студентів, лікарів-інтернів вищих медичних закладів освіти, фахівців із дерматології, косметології, фізіотерапії, медсестер і лікарів сімейної практики.

Зміст

Після заповнення цієї форми з вами звʼяжеться наш менеджер для уточнення деталей