Дерматологія: текст і кольорові ілюстрації: 7-е видання • Девід Дж. Гоукроджер, Майкл Р. Ардерн-Джонс • 1250 грн

Автор: Девід Дж. Гоукроджер, Майкл Р. Ардерн-Джонс
Рік видання: 2023
Вартість: 1250 грн

Оплатити

АНОТАЦІЯ

«Дерматологія: текст і кольорові ілюстрації» — ідеальний ресурс для сучасних студентів-медиків, інтернів, фахівців із дерматології та внутрішньої медицини, медсестер і сімейних лікарів. Матеріал викладено у формі навчальних блоків обсягом дві сторінки, що висвітлюють важливі аспекти клінічної дерматології.
Навчальні блоки проілюстровано незрівнянною колекцією клінічних фотографій усіх основних дерматологічних захворювань. Кожен блок містить стислий, проте вичерпний текст, а також інформаційні блоки з ключовими тезами для повторення матеріалу й підготовки до іспитів. Викладено основні аспекти біології шкіри та пов’язаних із цими питаннями фундаментальних наук, на які спирається клінічна практика. Наведено рекомендації щодо застосування усталених і новітніх способів лікування, а також невідкладних дерматологічних станів. Книга містить перелік корисних онлайнресурсів для подальшого опрацювання й відстеження оновлень.
Після успіху попередніх видань сьоме видання книги було повністю перероблено.
Ширше висвітлено ключові питання й нові теми, зокрема біологічну терапію, дермоскопію, хірургію шкіри, пігментацію шкіри, генітальний дерматоз у чоловіків і жінок, лімфому шкіри, дитячу дерматологію, психодерматологію, розацеа, доброякісні новоутворення шкіри, імунологічні тести, молекулярну генетику, захворювання сполучної тканини шкіри та процедури для шкіри.
Усі розділи проілюстровано новими малюнками та фотографіями, що всебічно висвітлюють важливі дерматологічні захворювання та допомагають краще зрозуміти матеріал.

Зміст

Після заповнення цієї форми з вами звʼяжеться наш менеджер для уточнення деталей