Як підвищити прибуток салону • Хайновська Ольга • 600 грн

Автор: Хайновська Ольга
Рік видання: 2016
Вартість: 600 грн

Оплатити

АНОТАЦІЯ

Книга, в першу чергу, буде цікава власникам, керівникам і адміністраторам як нових, так і вже давно функціонуючих підприємств індустрії краси, а також усім, хто пов'язаний з цією сферою.

Авторське видання продемонструє нові способи і робочі інструменти для розвитку вашого бізнесу в індустрії краси, допоможе відповісти на питання, що цікавлять, вирішити проблеми або попередити їх появу.

За допомогою даної книги ви зможете самостійно проводити оцінку поточного стану вашого підприємства. Ви дізнаєтеся, як мінімізувати витрати й збільшити виручку, отримаєте відповідь на питання: "що робити  в умовах фінансової кризи" або "мертвого сезону". На сторінках посібника проілюстровано безліч схем, формул і таблиць.

Книга читається на одному подиху й викликає бажання використовувати отримані навички на практиці. На сторінках цієї книги автор щедро ділиться секретами салонного бізнесу. Звичайно, слід розуміти, що кожен салон індивідуальний і підхід до впровадження антикризових заходів теж повинен бути особливим, але використовуючи запропоновані рекомендації, ви приречені на успіх

Після заповнення цієї форми з вами звʼяжеться наш менеджер для уточнення деталей